Wooow.cz

Stamilionové dluhy a sebevražda! Jiří Jurtin si vzal život

Dříve velmi úspěšný a známý producent Jiří Jurtin spáchal sebevraždu a ukončil tak svůj život na úkor dluhů. Ty prý jsou ve stamilionech.

„Dlužil, kam se podíval. Jednu chvíli se mu sice dařilo, ale následně už držel nad vodou něco, co se nedalo utáhnout. Dovedete si představit ten tlak?“ řekl zdroj blízký redakci eXtra.cz.

Své k tomu řekla i modelka, Miss a bývalá žena Denisa Přibylová, se kterou měl Jurtin syna Sebastiana. Ten se narodil v roce 2018, ale šťastný vztah netrval dlouho.

„Doma jim to neklapalo a bylo otázkou času, než půjdou od sebe. Ztrátu ženy ještě přechodil, se synem to ale bylo horší. S tím se nechtěl za nic smířit. Následně vyplavalo, že něco dluží a stále více se o tom mluvilo.“

Přibylová je však jiného názoru. „V každém vztahu něco je, ale tak strašné to nebylo. Když se stal nějaký problém, vždy jsem se mu snažila pomoct. Vůči synovi jsme si vyhověli. To je hlavní. Myslím si, že Jiří byl hodný člověk.“

Dříve velmi úspěšný producent se podílel na takových filmech, jako jsou třeba Lída Baarová a Tři oříšky pro Popelku.

„Pravdou je, že se peníze řešily každým dnem a říkal jsem si, jak s takovým svědomím může vůbec ten člověk žít. Když si ale vezmu, co to stálo práce a úsilí, nemám mu to za zlé. To se zkrátka stává, že se projekt nepovede. Škoda lidského života.“

Jak je vidět, i přes vysoké pohledávky je komunita herců obzvlášť zaskočena. Dopis na rozloučenou prý nebral nikdo vážně, jelikož už byl v minulosti od Jiřího rozesílán několikrát. Nyní to však opravdu udělal. Dalo se tomu zabránit?

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.