Wooow.cz

Nevěra jí zachránila život!

Každá aférka mimo domov je pomyslnou sázkou do loterie. Někdy se nevěra může provalit, zničit tak poměrně dobře fungující vztah, jindy jde doslova o dar shůry. Osudu a sexuální touze prostě neuniknete.

V dlouholetém partnerství se všichni dostanou do zajetých kolejí “nudné” rutiny. Zatímco někomu klidný režim lásky vyhovuje, někteří tu a tam potřebují trochu toho koření rozkoše a nespoutanosti.

Nutkání “zahnout” je o to intenzivnější, když fádní stereotyp zavítá do ložnice. Ať už je na vině sexuální frustrace, zvýšení vlastního sebevědomí, notná míra alkoholu ve spojení s poblázněním, jednou v životě škobrtne asi každý, i ten nejvzornější protějšek.

A právě neuspokojení vlastních potřeb stálo za tím, že se Američanka Nicol spustila se svým kolegou z práce. Prvotní (ne)nápadné flirtování přerostlo ve velmi příjemné erotické jiskření, které se stupňovalo.

Po pár týdnech zdráhání skončila Nicol v cizí posteli, zatímco doma na ni čekal snoubenec, jehož si za pár týdnů měla brát na honosném sídle rodičů. Namísto výčitek po divoké noci řešila jiný, mnohem závažnější problém. Šlo jí o holý život.

Během intimností totiž chtivý kolega nalezl nevěrnici na prsu podivnou bulku. V sexuální rauši tomu Nicol nepřikládala váhu, ovšem následující den, kdy v myšlenkách přemítala děj předchozího večera, si vzpomněla na objev na svém těle.

Nevěra odhalila nádor

Zkontrolovala si proto ňadra. Nahmatala onen útvar, na který milenec upozornil. Navštívila tak svého lékaře, podstoupila řadu vyšetření. Zanedlouho se dočkala šokujícího verdiktu.

Díky nevěře, především pak neposlušným rukám milence, došlo k objevení nádoru poměrně brzy.  Nicol měla i to štěstí, že matka jejího snoubence je vysoce postavenou ženou v jedné nemocnici, kde se specializují právě tímto druhem rakoviny.

Dnes už vdaná paní a onkologická pacientka sice ještě nemá nad zákeřnou nemocí úplně vyhráno, ale poslední výsledky jsou velmi optimistické. Zdá se, že tento příběh o zakázaných milostných pletkách bude ten se šťastným koncem.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.