Wooow.cz

To je láska! MMA bijec Zdeněk Polívka a Lucie Vondráčková tvoří pár

Láska hory přenáší a na věk a podobné nepodstatnosti nebere zřetel. Nyní se amorův šíp zapíchl do srdce zpěvačky Lucie Vondráčkové, která našla zalíbení v MMA zápasníkovi.

Téměř dvě desetiletí velký věkový rozdíl nehraje roli a populární zpěvačka v silných pažích ostrého bijce jen kvete. „Nikdy jsem nevěřila, že se někdy něco takového stane.“

Lucka má pro sportovce slabost. Důležitou životní etapu jí stál po boku hokejista Tomáš Plekanec, se kterým se ale v roce 2018 rozvedla.

Těžký vztahový úder zpěvačka dlouho vydýchávala a zlomené srdce léčila v náručí zpěváka a moderátora Petra Vojnara. Románek skončil začátkem letošního roku, ale nyní je Lucie už opět zaláskovaná až po uši, což sama nedávno potvrdila redakci Blesk.cz.

„Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Já se červenám, když o tom mluvím, už dost,“ nechala se slyšet, ale podrobnosti a jméno partnera si ponechala pro sebe.

Naší redakci se ale podařilo vypátrat, že tím vyvoleným je zápasník OKTAGONu Zdeněk Polívka. Čtyřiadvacetiletý mladík má nakročeno ke slušné kariéře v jednom z nejtvrdších sportů na světě, ale při kontaktu s bývalou moderátorkou pořadu Marmeláda jeho srdce zjihlo a věkově nevyrovnaný pár byl na světě.

Lucka už svého milého doprovázela na MMA turnaji v Brně a tuto sobotu i na akci v Dobříši. Hrdličky si nic nedělaly z přítomných novinářů a svoji zamilovanost dávali patřičně najevo.

Zdeněk se potom na svém Instagramu pochlubil i společnou fotografií. Zdá se, že česká celebrity scéna má nový hvězdný pár, který může svojí popularitou strčit do kapsy i Agátu s Jaromírem. A nejsou jediní, třeba Kazma si v nedávné době nabrnkl o 18 let mladší.

Zdeněk Polívka

Zdeněk Polívka je nadějný zápasník, aktuálně působící v organizaci Oktagon MMA. V říjnu by se měl utkat se Pirátem Krištofičem. Jeho aktuální bilance je 8-5.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.