Wooow.cz

Rozdíl je mezi nimi 18 let! Marie Rosecká a Kazma prý tvoří pár

Kamil Bartošek a modelka Andrea Kalousová spolu chodili několik let. Nyní však přišel rozchod a je náhlý konec vztahu.

Prý už to ale trvalo dlouho a na veřejnost se pouze tato zpráva nedostala. Dvojice se rozdělila už na konci roku 2021 a v listopadu už si prý neměla téměř co říct.

Známý bavič a tvůrce videí Kazma se tak v poslední době věnoval především cestování. To je prý to, co ho momentálně dokáže naplnit, a proto se držel mimo kamery a nebylo o něm téměř ani slechu.

Kazma se znovu zamiloval

Jenže nic není jen tak a Bartošek oznámil, že je zamilovaný až po uši. Která je tentokrát ta vyvolená? Jedná se o osmnáct let mladší dívku. V minulosti okusila i reality show Like House.

Ano, řeč je o Marii Rosecké, která se nyní nejvíce věnuje sociální síti TikTok. Na té vydělává statisíce měsíčně. Přesněji jí tam sleduje už přes 700 tisíc fanoušků, na Instagramu pak přes 200 tisíc. To jsou obdivuhodná čísla!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maru💞 (@maru_rosecka)

Populární kráska na sebe už i práskla, že si v devatenácti letech nechala udělat poprsí a prý jí výrazně stouplo sebevědomí.

Redakce wooow.cz oslovila i samotného Kazmu, ten se však nechtěl vyjádřit. Jeho manažer byl ale sdílnější: „Marie a Kazma se samozřejmě znají, ale vše zůstává pouze u přátelství. Nevím o tom, že by tvořili pár a nejspíše bych byl první, komu by to bylo oznámeno.“

Jak je vidět, Kamil opět mlží a nechce se přiznat, že i on dostal choutky na mladé masíčko. „Ano, chodí spolu a stýkají se. To už je takové veřejné tajemství. Divím se, že na to média přišla až teď. Ale druhou stranou? Vlastně se nedivím, COVID, válka, tak koho by zajímal nějaký Bartošek,“ řekl zdroj v centru Prahy v clubu EPIC na páteční akci a práskl tak nový pár.

Nám nezbývá nic jiného, než popřát mnoho štěstí a krásných chvil novému páru.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.