Wooow.cz

Lela Ceterová, manželka Karlose Vémoly letí do Íránu na další plastické operace

Od letošního července, kdy proběhla velkolepá veselka, nebylo o hvězdném páru z Vémolandu příliš slyšet. Karlos si sice nechal opravit zničený loket a nastoupil do další přípravy, ale žádné kauzy ani aférky jsme se nedočkali. I Lela Ceterová působí navenek velmi spokojeně a zdá se, že svatba malinko otupila hrany na velmi turbulentním vztahu.

Nyní bývalá modelka uveřejnila na svém Instagramu, že vyráží na dlouhý a velmi zvláštní výlet. Cílem je Írán a důvodem návštěvy této exotické destinace jsou dvě plánované plastické operace, které mají Lelu Ceterovou zkrášlit. A nám nezbývá, než se slovy klasika Járy Cimrmana zeptat. A není to málo Antone Pavloviči?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Terminátorova manželka totiž proslula právě tím, že plastických operací má již skoro stejně jako Karlos zápasů. Kromě obřího umělého poprsí, které děsí milovníky přirozených tvarů ze snů, se plastičtí chirurgové vyřádili i na obličeji Instagramové hvězdy. A to je zřejmě kámen úrazu, protože Lela není očividně s některými zákroky spokojená a v Íránu se bude opravovat již jednou operovaný nos.

Lela Ceterová dře na svém vzhledu

„Operaci nosu chci, protože se mi neskutečně špatně dýchá. Každé ráno kašlu a můj nos není zcela v pořádku. Myslím si, že jeho dřívější operace dopadla špatně, co se týká vnitřku i vnějšku. Měla jsem tam také jizvy a esteticky to nevypadalo dobře,“ vysvětlila Lela, proč půjde znovu dobrovolně pod kudlu. Další na řadu přijdou v arabské metropoli oční víčka vyvinuté modelky.

„Pro víčka jsem se rozhodla kvůli své genetice. Nosím kontaktní čočky, dávám si je každý den a jednoduše se necítím komfortně, jak mi ta víčka padají,“ popsala svoje trápení Ceterová.

Pokud vás zajímá, proč si na zákrok neskočí k některému z tuzemských odborníků, tak odpověď je jasná. Manželka největší hvězdy organizace OKTAGON je zvyklá na ten nejlepší servis a ten by jí měl dopřát světoznámý plastický chirurg Farshid Mahboubirad.

„Pro operaci nosu v Íránu jsem se rozhodla proto, že doktor Farshid Mahboubirad je velmi uznávaný odborník. Operuje hlavně v Americe, ale jednou za čas se vrací do své rodné země, tedy Íránu, a tak jsem toho chtěla využít,“ vysvětlila Lela výběr uznávaného odborníka.

Aby na cestách nebylo Ceterové smutno, doprovází jí její kamarádka Lolinka. Karlos tak musí kromě tvrdých tréninků zapnout i v domácnosti a postarat se o dceru Lili a syna Rockyho.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.