Wooow.cz

Kdo zabíjel v Bratislavě na autobusové zastávce?

V centru Bratislavy se stala vážná dopravní nehoda, při které zemřelo už pět lidí a několik z nich je ve vážném stavu. Nyní už se ví, kdo auto řídil. Byl to vysoký funkcionář Dušan Dědeček.

V neděli 2. října byla kolem 22:15 ohlášena dopravní nehoda, kdy auto v Bratislavě vjelo přímo do zastávky plné lidí. Většina z nich byli studenti, kteří se chtěli dostat linkou 36 na internát.

„Vystoupil jsem z autobusu a najednou letělo auto, spíš to vypadalo jako hořící koule a mířilo přímo do zastávky. Zastavilo se až několik desítek metrů za ní, ale to už spoušť byla na světě. Mě to minulo, měl jsem štěstí,“ popisoval situaci přímo na místě jeden ze studentů.

V tuto chvíli je hlášeno už pět obětí, několik lidí je pak ve vážném stavu.

Kdo auto v Bratislavě řídil?

Auto řídil vysoký funkcionář a generální tajemník deaflympijského výboru Dušan Dědeček, který ihned po nehodě nadýchal 1,6 promile alkoholu. Co je však otřesné, vedle sebe měl svého syna Lukáše. Ten měl taktéž v krvi alkohol.

Policejní prezident na tiskové konferenci oznámil, že se řidič po vyproštění choval velice agresivně. Nadával lékařům i strážníkům.

„Je opravdu zarážející, jak se posádka auta chovala. Bezprostředně po incidentu byla agresivní vůči záchranářů, kteří zasahovali na místě. Tohle je nepřijatelné.“

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.