Wooow.cz

Hráč podvedl manželku na reprezentačním srazu, ta to zveřejnila

Měl to být klidný reprezentační sraz a soustředění se na další důležité utkání, jenže hvězda slovinského týmu se postarala o senzaci. Benjamin Verbič mezi zápasy tak řádil, že to došlo až k nevěře.

Kdo by řekl, že vyvolení z reprezentace mají ještě čas na alkoholické večírky. Slovinsko hrálo s týmem Švédska v úterý (27.9.) a ještě před tímto velkým duelem se stihl Verbič tak zmalovat, že úplně zapomněl na právě narozeného syna.

Slovinský hráč nešetřil tvrdým alkoholem a dokonce veřejně dováděl i s několika ženami. Naneštěstí pro něj u toho byl natočen a snímky se dostaly až k jeho ženě. Tou je úspěšná ukrajinská modelka Alvina Tsarenková, která vůbec nešetřila slovy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 💎 A L V I N A 💎 (@alvi_lalli)

Vše zveřejnila na sociální síti Instagram. Nechybělo dlouhé video a ani zdokumentovaná nevěra v blízkém pokoji.

„Vy za*raní šmejdi! To se nestydíte jezdit hájit Slovinsko a do toho chlastat? To bych vám snad ještě odpustila. Ale ku*vit se tam? A takhle veřejně? To jste opravdu tak laciní. Běžte k čertu?“

Modelka má na svém Instagramu momentálně 500 tisíc sledujících a tak je jasné, že se tato zpráva ihned dostala do tamních médií. A že bylo pořádně rušno.

Fanoušci se až báli, že opora hostujícího celku po tomto skandálu nenastoupí. „Myslím si, že když odvádí výsledky, může si také povyrazit. Vždyť se podívejte. Celý rok hraje fotbal. Je na něj neustálý tlak. Ti hoši se také musí někde odreagovat. Vůbec se nedivím, že to bylo na repre srazu,“ řekl jeden z fanoušků před stadionem.

Za několik hodin však vzkazy rozhněvané manželky ze sociálních sítí zmizely a Verbič do zápasu nastoupil. S týmem Švédska hrálo Slovinsko 1-1.

Onen hráč není českým fanouškům neznámý. Nedávno hrál proti Slavii za Panathinaikos, který v Konferenční lize český klub vyřadil. Několikrát se představil i na území Česka. V Jablonci dal například za Kodaň před sedmi lety jeden z nejhezčích svých gólů.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.