Wooow.cz

Chtěli pomoct a vzali si domů Ukrajinku. Ta odtáhla chlapa od rodiny

Žili spolu téměř deset let, ale najednou byl konec. Stalo se tak po přistěhování mladé Ukrajinky do britské rodiny, která chtěla pomáhat uprchlíkům. Tony Garnett se ale neudržel a začal svou manželku podvádět přímo v její posteli s novou spolubydlící.

Válka je válka a dobré srdce má vždy snahu pomoci. Jenže, když se vám do rodiny přistěhuje mladá a sympatické Ukrajinka, pánové mají co dělat, aby udrželi své pudy.

„Opravdu to nechápu. Válka nás zasáhla a chtěli jsme někomu pomoci. Vzali jsme si domů mladou ženu, která téměř neuměla slovo anglicky. Jenže, když jsem nebyla doma, manžel mě s ní podváděl. V životě by mě tohle ani nenapadlo,“ řekla dnes už bývalá manželka Tonyho.

Samozřejmě netrvalo dlouho a manželství bylo zhrouceno. Garnett se i se svou novou známostí přestěhoval v domnění, že začne nový a ještě lepší život. Jenže dnes už lituje. A to po pouhých několika týdnech.

„Zařídil jsem kompletně novou domácnost, koupil vybavení. Byl jsem zkrátka zamilovaný. V takovém tom ovaru,“ vypraví smutně a sám.

„Ona jen chtěla peníze a pila, pila a pila. Zajímal jí jen alkohol. Do práce se jí nechtělo. Vůbec nevím, proč jsem naletěl. Už pár netvoříme. Je to obrovská ostuda. Místní média nám tolik fandila a propagovala náš příběh,“ zpytuje svědomí.

Bývalá manželka však uvedla, že manželství příliš neklapalo a oba hledali povyražení jinde. Není tak divu, že se Garnett chytil hned té první a nejjednodušší příležitosti.

Na fotografii můžete vidět dnes už rozvedený pár, který vychovával dvě děti (zdroj: instagram.com).

Brit a jeho bývalá manželka

A co je nyní s Ukrajinkou? „Děkuji všem za podporu, ale popravdě lituji, že jsem to dopustila a odtáhla chlapa od rodiny. Chci jen říct, že hned od začátku to bylo tak silné pouto, že se nedalo odolat a já to včas nestopla. Děkuji, že mi tato skvělá rodina chtěla pomoct a lituji všeho, co se stalo. Počkám pár měsíců na ubytovně a pak bych se ráda vrátila do vlasti.“

Nevěra dnes není neobvyklá. Nedávno třeba podváděl manžel svou ženu přímo na reprezentačním srazu. Článek si můžete přečíst zde.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.