Wooow.cz

Byla jsem na pokraji sil, vrtulník mě pětkrát přelétl! popisuje chvíle hrůzy Gabriela Soukalová

Prožila si extrémní noc, na kterou do smrti nezapomene. Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová poprvé od svého osudného zabloudění promluvila pro média a popsala, jak si dokázala poradit v mrazivé divočině.

Zároveň potvrdila, že se několikrát dostala na hranu svých sil a mnoho nechybělo, aby vše skončilo tragédií.

„Přiznávám, že tam byla i chvíle, kdy už to tělo bylo tak ztuhlý, už jsem prostě opravdu nemohla dál a viděla jsem, že nade mnou třeba pětkrát proletěl vrtulník a vůbec mě neviděli. Vrátit se po cestě, po které jsem přijela, kvůli padající tmě a velkému převýšení, jsem nemohla, tak jsem hledala jinou cestu,“ popsala strašidelné chvilky moderátorka pořadu Showtime.

Díky své sportovní minulosti ale naštěstí dokázala zachovat chladnou hlavu a přežít noc ve zdraví. Jak se jí tento husarský kousek povedl, to nám popsala následovně.

„Byla tam jedna chvíle, kdy jsem lezla několik set metrů nad tím údolím. V tu chvíli jsem věděla, že stačí udělat jedinou chybu a už to to nezvládnu. Já jsem sportovkyně tělem i duší, a celoživotně vím, že mi fyzicky většinou málokdo stačí. Jsem proto zvyklá vyrážet dost často sama,“ zdůvodnila Soukalová, proč se ocitla v Alpské divočině bez parťáka.

Vše nakonec naštěstí dopadlo dobře a sympatická mladá maminka se mohla setkat s malou dcerkou, když jí druhý den záchranáři konečně našli.

„Na Izabelku jsem myslela celou dobu, co jsem byla pryč, protože to je samozřejmě to nejvíc, co tady na tom světě mám. Ta představa, že bych se nevrátila a bylo to jen na mém příteli, tak s tím jsem se rozhodně smířit nechtěla,“ potvrdila Gábina, co bylo její největší motivací.

Čtěte také: Šampion, legenda, miliardář. Federer vydělal víc na tazích mimo kurt než výhrami na něm

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.