Wooow.cz

Alkohol za volantem. Masakr na zastávce v Bratislavě přinesl čtyři mrtví a další vážně zraněný

Další zbytečná nehoda s tragickým koncem v Bratislavě. Opilý řidič profrčel autobusovou zastávkou a čtyři lidi zabil, další jsou vážně zranění. Co se stalo?

Zastávka Zochova zažila v nedělních večerních hodinách masakr. Opilý řidič v autě Škoda Superb doslova prolétl stanicí a smetl vše, co mu stálo v cestě. Na místě byli převážně studenti. Ti se chtěli dopravit na internát.

„Vylezl jsem z autobusu, že přestoupím a kolem prolétlo auto po chodníku. Byla to taková rychlost, že jsem nestihl udělat vůbec nic. Měl jsem štěstí, že mě minulo. Díky bohu,“ potvrdil svědek události.

Ostatní už ale takové štěstí neměli. Tragická nehoda si vyžádala čtyři mrtví a další jsou zraněni. Dva lidé ve vážném stavu.

Starostka města nejdříve uvedla, že zemřelo pět lidí a deset se zranilo. Po několika hodinách počet obětí upřesnila.

Slovenští hasiči se taktéž k nehodě vyjádřili. „Museli jsme vyprošťovat lidi z vozidla, někteří byli i pod ním. Je to obrovská a hlavně úplně zbytečná katastrofa. Slyšíme to pořád dokola. Alkohol za volant prostě nepatří.“

Další lidé, kteří se nacházeli na místě činu, uvedli, že musel být řidič značně opilý, jelikož auto zastavilo až několik desítek metrů za zastávkou. Vypadalo to prý, jako by vůbec nebrzdilo.

V minulém týdnu si vzal dobrovolně život Jiří Jurtin, známý a dříve velmi úspěšný producent. Podrobnosti čtěte zde.

Nepřehlédněte

doporučené

2022 HUSQVARNA FC450 ROCKSTAR EDITION

Hot News

Stránka wooow.cz přináší novinky a zprávy z domova i ze světa. Zaměřujeme se na sekce celebrity, krimi, vztahy, cestování, sport a další.

Užitečné

Nastavení Cookies

Pravidla a podmínky

WoOow.cz

Kontakt

Kdo jsme

Reklama

© 2022 wooow.cz

Crypto wallet - Game Changer

Questions explained agreeable preferred strangers too him beautiful her son.